Připomínky k obsahu a funkčnosti stránek

Datum 06.12.2012
Vložil Radim
Titulek Ještě jednou k zápisům.

Hezký den včelaři.

Jako žák základní školy jsem navštěvoval včelařský kroužek a s obrovským zápalem a zaujetím jsem se zajímal o život včel.
Bohužel s odstupem času se u mě projevila prudká alergická reakce na včelí jed a od své rozvíjející se záliby a koníčku jsem byl nucen ustoupit. Přesto o včelařství mám i nadále zájem, i když pouze v teoretické rovině.
Se zájmem navštěvuji Vaše webové stránky, kde v poslední době mě zaujala „živá“ diskuze ohledně zápisů z Vašich jednání. Všechny jsem si je pozorně přečetl a musím konstatovat, že odchodem pana Ing. Pravdy jejich úroveň opravdu značně poklesla a v mnoha případech čtenář neví, co vlastně bylo projednáváno. Vy, účastníci těchto schůzi asi tomu rozumíte, pochybuji, že se však budete v těchto zápisech orientovat s odstupem času, nehledě, že jednou zákonitě přijde doba, kdy tento orgán převezmou jiní Vaši nástupci.
Opravdu je co zlepšovat. I já se přikláním ke kritice v rámci tohoto diskusního fóra.
Závěrek kladu otázku proč jinak pěkné webové stránky doposud mají prázdnou záložku „Fotogalerie“,když jste tolik aktivní?

 

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode