Připomínky k obsahu a funkčnosti stránek

Datum 07.02.2013
Vložil Jiří Onderka (administrátor)
Titulek Re: Re: Re: Re: Pro administrátora.

Zkuste se na to prosím podívat i z naší strany. Tyto stránky v současnosti navštěvuje denně podle statistik dlouhodobě a pravidelně cca 30-40 lidí, unikátních přístupů je několik stovek. kritických příspěvků je tak od pěti lidí, z nichž slušně píší dva. osobně když najdu někde chybu, napíšu do připomínek "máte tam a tam chybu, opravte si to", ne "máte tam chyby, musel to psát nějaký nevzdělaný ...". anonym je pro mě každý, kdo se nepodepíše celým jménem včetně příjmení, nejlépe s uvedení své ZO. nikdy se nezavděčíte všem, i kdybyste se rozkrájel.

ad fotogalerie - časem bude taky. zatím nemám žádné fotky, které bych tam dal (když mi je pošlete, nebo někdo jiný, na stránky je přidám). sám jsem si digitální fotoaparát pořídil teprve nedávno. kolem akcí bývá spousta práce, která se musí udělat a dokumentace se prostě zatím neřešila. ano, z pohledu člověka, který tou prací není nijak postižen je snadné říkat, co by se mělo udělat. to Vám nevyčítám, už jsem si na to zvykl, jen chci vysvětlit naše stanovisko a poprosit o určitou schovívavost.

 

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode